ייעוץ ארון

ארון הבגדים שלך נראה לך לא רלוונטי פתאום? יש לך תחושה שבא לך פשוט לקנות מלתחה חדשה?  עצרי!


אל תרוצי לרכוש בגדים חדשים... זה לא הפתרון, להפך- זה רק יעצים את תחושת התסכול לטווח הארוך!

במס' שעות אצלך בבית אני אגרום לך להתאהב בארון הבגדים שלך מחדש!לא תאמיני כמה לוקים חדשים נוציא יחד/ מעבר לזה, אוציא אותך עם רשימת קניות רלוונטית ואפקטיבית אך ורק להשלמות, כך שתמיד יהיה לך מה ללבוש.

איך זה עובד?

לפני שנפגש אשלח לך שאלון היכרות קצר בכדי שאכיר אותך טוב ואלמד מה הסגנון שאת אוהבת בהתאם למי שאת! לאחר מכן, נקבע ל-3.5  שעות בארון שלך אצלך בבית אני אעשה לך אבחון מבנה גוף ובהתאם לזה, יחד נמיין את כל הבגדים שכבר לא משרתים אותך ונרכיב מלא לוקים חדשים שתרגישי איתם הכי טוב שיש! במקביל, נבנה לך רשימת קניות לשופינג יעיל עם השלמות לפריטים הכרחיים בארון שלך וחסרים לך, כך שתהיי ממוקדת בבחירות שלך וכך תחסכי המון כסף בשופינג!

אז אם בא לך ליהנות מארון הבגדים שלך - אני מחכה לך!

 צרי קשר ואחזור אליך תוך 48 שעות

ענת

גבעתיים

אסנת יקרה! אני אתחיל בזה שהרגשתי הכי פתוחה איתך כבר בשנייה הראשונה וזה ממש לא פשוט לי! הרגשתי בנוח לפתוח את הארון שלי בפנייך כשהרגשתי שהוא ממש "מסכן" ודל בבגדים. אבל אז את באת והתחלת להפציץ אותי בלוקים שאפילו לא חשבתי בכיוון שלהם. הכנסתי לי צבעוניות ליום יום וכמעט כל יום בעבודה שאלו אותי אם הבגדים שלי חדשים ומאיפה הם! כל בוקר הייתי מסתכלת בתמונות שצילמת אותי להשראה וזה ממש עזר לי. בעיקר ללמוד לאט לאט לעשות את זה בעצמי! התחלתי להפיץ בהופעות שהיו לי בארון ואפילו לא ראיתי! תודה רבה על הכל! על האנרגיות, האכפתיות וההקשבה לאורך כל הדרך!

ענת.gif

עדי

גבעתיים

בתור בחורה שתמיד לא יודעת מה ללבוש, מה מתאים למה ואיך מסתירים בטן שעברה 2 לידות.. התהליך שעברתי עם אסנת ממש פתח לי את העיניים ונתן לי כלים לדעת בעצמי מה הכי מחמיא לי. אסנת הגיעה אליי לייעוץ ארון, עם מזוודה מלאה פריטים שימושיים ויחד צללנו לתוך הארון שלי.. בחיים לא חשבתי להכניס חולצה למכנסיים, ללבוש טייץ עם עקבים, לדאוג שלא ייראו את החולצה התחתונה ולהוסיף אקססוריז צבעוניים.. עשינו קומבינציות חדשות מהבגדים הישנים והרגשתי ממש בנוח! גם בימים שלאחר מכן אסנת המשיכה להתעניין ולייעץ.. שלחתי לה עשרות תמונות מתאי הלבשה בחנויות והיא קלטה תוך שנייה מה מתאים לי ומה לא. בקיצור אני ממליצה בחום!!! אין לי ספק שהמפגש איתה שינה לי את החיים ואת התפיסה שלי לגבי עצמי ולגבי מה אני יכולה לשדר באמצעות הלבוש. תודה רבה!

עדי.png
אז אם בא לך ליהנות מארון הבגדים שלך - אני מחכה לך!
צרי קשר ואחזור אלייך תוך 48 שעות
0