מכירה את זה ש...

את רוכשת שמלה לאירוע מבין עשרות האירועים שאת מוזמנת אליהם מדי שנה ושנה. מתאהבת בה. מתרגשת ממש ומחכה כבר ללבוש אותה באירוע המיוחל. לובשת. מצטלמת. מעלה לפייס. לאינסטוש ומה לא... ואז, יום אחרי האירוע - לפתע זה מכה בך :) השמלה הזו נותרת גלמודה בארון הבגדים שלך. ומתווספת לאחיותיה השמלות מהאירועים של שנה שעברה וחוזר חלילה. סיפור מוכר, לא? וגם ממש מבאס! כי הוצאת עליה במינימום 300 ש"ח ובטח גם הרבה יותר...

מה גם, שאת לא רוצה ללבוש אותה לאירוע נוסף. כי - לא בא לך שוב, כולם כבר ראו אותה איתך (אינסטוש אמרנו?) וכו' וכו' אז עד עכשיו אלו היו הבשורות ה"רעות". אבל... אני כאן כדי לבשר לך את הטובות! ואיזה כיף שלסיפור הזה יש סוף טוב! אז רגע לפני שהשמלות הללו מעלות אבק בארון שלך. כי זה ממש מבאס שהיא הופכת להיות חד-פעמית... את יכולה ללבוש אותה ושב ושוב ושוב. ולא רק לאירועים. מה שנקרא אצלנו הסטייליסטיות "שנמוך"

אז את בטח תוהה עם עצמך עכשיו מה זה אומר לעזאזל?! שנמוך הכוונה לקחת שמלה או כל פריט "אלגנטי" "פנסי" ולהפוך אותו ליומיומי לגמרי! כל שעלייך לעשות זה רק לשלב עם אותו בגד פריט נוסף שהוא קז'ואל. לדוגמא: *ווסט ג'ינס *ג'קט ג'ינס *נעלי סניקרס *חולצת טישרט *בומבר (עליונית ספורטיבית) וכדו'... ואז תוכלי להשמיש את שמלות האירועים הרבה יותר מפעם אחת ויותר חשוב מזה - להעניק לכל שמלה מראה שונה בכל שילוב כזה או אחר. והנה מספר תמונות להשראה:
אז מה את אומרת? תתחילי להוציא את כל שמלות האירועים לטיול קטן? אני חושבת שזה הולך ממש להפתיע אותך :)

0