איך אפשר להראות רזה יותר מבלי להוריד גרם? 📏📐✏️

עודכן ב: 9 אוק 2018

בסטיילינג הכל עניין של משחק עם צורות וגאומטריה. אם נלמד את הכללים וניישם על עצמנו אנחנו לגמרי ננצח במשחק! אחד הכללים המהותיים שיגרמו לנו להראות רזות יותר, זה חוקיות של פסי הרוחב והאורך שמופיעים עלינו עם כל בגד שנבחר ללבוש. הבגדים שלנו הם אלו שיוצרים אותם. החשיבות העליונה במשחק- תשומת הלב אליהם (לאותם פסי רוחב ואורך) וכמובן, להשתמש בהם רק לטובתנו! אז מה אומרים הכללים ? פסי הרוחב באופן דיי הגיוני- ירחיבו ופסי האורך- לעולם יאריכו אותנו החוכמה היא לשחק נכון איתם באמצעות בחירת הלבוש! פס הרוחב העיקרי שנוצר בכל לוק שנבחר ללבוש - זה החיבור שנוצר בין הבגד שנבחר ללבוש בפלג הגוף העליון לבין הבגד שנבחר ללבוש בפלג הגוף התחתון.


בואו ננתח את תמונה מס' 1 לעומת תמונה מס' 2:

תמונה מס' 1- חולצה בתוך המכנסיים תגרום לנראות של מין פס רוחב באזור הצר ביותר של הגוף ופסי האורך באמצעות הג'קט שנופל לכל האורך יגרמו לכך שהגוף שלנו יראה צר יותר וארוך יותר

תמונה מס' 2- הג'קט הסגור יגרום לנראות של פס רוחב שנוצר בחיבור שבין הג'קט למכנסיים (נקודת המפגש בין חלק עליון לתחתון) בחלק הרחב יותר בגוף - אזור הירכיים זה לחלוטין פחות יחמיא ופחות ידגיש את קימורי הגוף שאנחנו כל כך רוצות תמיד להדגיש- כנשים :)

אז אני אסכם... אם כבר פסי רוחב- אז תשימו לב שהם נמצאים בחלק הצר ביותר בגוף וכך נראה רזות יותר כי העין שמסתכלת העליון אוטומטית תופנה לאזור הזה. פסי אורך- בכל צורה שהיא (שרשרת ארוכה, ג'קט פתוח, ווסט וכדו') תמיד תמיד יעשו לנו טוב ויעניקו לנו מראה צר וארוך.

אז למה אתן מחכות? מיד חולצה בתוך המכנסיים/חצאית - מבטיחה שזה יעשה לכן פלאים :)

* תמונות: Pinterest

0