יום שופינג

שופינג יעיל, זה שופינג שבו את תרכשי רק מה שמתאים לך! ואך ורק מה שאת באמת צריכה... אבל באמת. רוב הנשים מבזבזות המון כסף על בגדים שבסוף נשארים בארון עם הטיקט! אני בטוחה שאת מכירה את זה.

לפני שנצא לליווי קניות יחד, אני אכיר אותך טוב יותר, את האופי שלך וכמובן שאעשה לך אבחון מבנה גוף. כך שנצא לשופינג שמותאם בדיוק עבורך ואתאים לך את הגזרות שמחמיאות לך. כן, אפשר לעשות את זה עם חברה, אחות או אמא - מניסיון, זו חוויה מהממת!  
אפילו משתלמת יותר!

איך זה עובד?

לפני שנפגש, אשלח לך שאלון היכרות בכדי שאכיר אותך טוב יותר, את האופי והסגנון שלך, כך שאוכל כבר לתכנן לנו את מסלול השופינג המותאם בדיוק עבורך. לפני המפגש שלנו אני כבר אעשה סיור מקדים ואדע היכן בדיוק נמצאים הבגדים שמתאימים לך, כך שביום שנצא לשופינג, הוא יהיה יעיל וממוקד. כמובן שאעשה לך אבחון מבנה גוף ואלמד אותך הרבה על הגזרות, הצבעים ונבנה יחד המון לוקים כך שאהפוך כל הופעה שלך למהממת ומלאה בסטייל!

שיר, חולון

למפגש עם אסנת הגעתי עם ציפיות לסיים את היום עם הרבה שקיות 😉 אבל השגתי הרבה יותר. קודם כל הבנתי איך להסתכל על חנות, מה רוצים להציג לי ואיך לחפש את מה שאני רוצה. הבנתי שאני צריכה לקנות מההיגיון, מה אני באמת צריכה ומה ישרת אותי, ולא רק מהרגש. אסנת כיוונה אותי לבגדים שמחמיאים לי בהתאם למבנה הגוף שלי (שלמדתי להכיר) ונתנה לי אומץ והשראה למדוד בגדים שלא הייתי לובשת בדרך כלל (למרות שהייתי רוצה). אז חוץ משלוש השעות הכיפיות שהעברנו ביחד, בהן למדתי להכיר אישה מדהימה, לקחתי מהם הרבה לחיים אחר כך. היום אני יודעת מה אני צריכה ומוציאה פחות כסף על בגדים, מעיזה יותר בבחירות הלבוש שלי, מודעת למבנה הגוף שלי ומה מחמיא לי, יודעת להרכיב לוקים שונים, משלבת אקססוריז, הדפסים, צבעים והכי חשוב אני נהנת מלהתלבש!! מחכה ליום שופינג הבא!!

את פשוט מדהימה, את לא יודעת איך שינית לי את החיים.

הדס, ירושלים

ווידוי: עד יום השופינג עם אסנת, שנאתי לקנות בגדים. ולא משום הסיבות שיכולות אולי לעלות על הדעת. יש לי מבנה גוף "אידיאלי", לכאורה, ואין לי אתגרים מיוחדים של מידות או דגמים או אהבות או שנאות. אבל כל פעם שהייתי נכנסת לקניון (וזה היה קורה לעיתים נדירות, רק כשממש כבר הייתי חייבת) הייתי יוצאת מצוברחת ובדרך כלל גם בלי לקנות כלום. הלכתי לאיבוד בין כל השפע שעל הקולבים והמדפים, מה שאהבתי על הקולב לא אהבתי עליי, ואם כבר אהבתי אז הבד גירד או הצווארון הציק או הקפל עיצבן, או ההדפס שיגע לי את העיניים, והייתי מאבדת סבלנות ועוזבת. לקראת יום השופינג עם אסנת הזהרתי אותה שזה המצב ושתיקח הרבה אוויר.
אסנת חייכה את חיוכה הטוב, לא נבהלה,  ורק ביקשה שאכין רשימת פריטים שאליה נתכוונן.
אסנת  לקחה אותי לחנויות בהן היו הפריטים שחשבה שיתאימו לי, תוך שהיא מסבירה לי קצת על אופיי החנויות השונים ואיך להתעלם מכל מה שהוא לא מה שלשמו באתי: לא לגשת למתלי בגדים של צבעים שאינם מתאימים לי ולא להביט ולהתבלבל ממכנסיים אם מה שרציתי הוא שמלה. כמעט כל הפריטים שחשבה עליהם עבורי היו בינגו: נוחים, מתאימים לאופי ולגופנפש שלי. וכשלא - פשוט עברנו הלאה. לאסנת היה המון סבלנות וביטחון, ועין שרואה מצד אחד את ההיצע בחנויות ומצד שני - אותי. זו היתה תחושה נהדרת שנסכה גם בי ביטחון ואפילו הנאה. איזה כיף! מי היה מאמין... שאהנה מקניית בגדים :) מאז אותו יום, קניית בגדים   היא כבר לא עניין מאוס שאני דוחה עד שאי אפשר יותר. אני עדיין לא מתה על זה, אבל למדתי להיות ממוקדת ולוקחת איתי "אסנת דמיונית" על הכתף, שתחייך אליי, שתזכיר לי שאם לא נעים ולא מתאים - אז להניח ולעבור הלאה, ושאם נוח ויפה - לקחת! בלי לחשוב יותר מדי. ואני מצליחה - בזכות אסנת. ממליצה בכל לב!

אז אם בא לך ליהנות מארון הבגדים שלך - אני מחכה לך!

 צרי קשר ואחזור אליך תוך 48 שעות

0